Команди в програмуванні Arduino

void loop - це головний цикл для Arduino

void setup - виконується тільки один раз при запуску плати

Керуючі оператори

if, використовується в поєднанні з операторами порівняння, перевіряє, чи досягнута істинність умови, наприклад, перевищує вхідний значення задане число. Формат оператора if наступний:
if (someVariable > 50)
{
// дії, що виконуються
}

Конструкція for використовується для повторення блоку операторів, укладених у фігурні дужки. Лічильник збільшень зазвичай використовується для збільшення і завершення циклу. Оператор for підходить для будь-яких дій, що повторюються і часто використовується в поєднанні з масивами колекцій даних/висновків. Тема циклу for складається з трьох частин: for (initialization; condition; increment) {оператори виконуються в циклі}

While буде обчислювати в циклі безперервно і нескінченно доти, поки вираз в круглих дужках, () не стане одно логічного помилковою. Щось треба змінювати значення перевіряється змінної, інакше вихід з циклу while ніколи не буде досягнутий. Ця зміна може відбуватися як в програмному коді, наприклад, при збільшенні змінної, так і в зовнішніх умовах, наприклад, при тестуванні датчика.
while(выражение){
// оператор(и)
}

Цифровий ввід/вивід

pinMode конфігурує режим роботи вказаного висновку: як вхід або як вихід. Детальніше про функціональність висновків дивіться опис цифрових висновків. У Ардуіно версії 1.0.1 є можливість задіяти внутрішні підтягує резистори за допомогою режиму INPUT_PULLUP. Відповідно, режим INPUT просто відключає внутрішню підтяжку.
pinMode(pin, mode)

digitalWrite(state) Відправляє на цифровий висновок значення HIGH або LOW. Якщо функцією pinMode () висновок сконфигурирован як (OUTPUT), то при виконанні функції digitalWrite () його напруга буде змінено на відповідне значення: 5 В (або 3.3 В для плат, що працюють від 3.3В) при відправці HIGH, 0 В (земля ) - при LOW.
digitalWrite(pin, value)